Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/www/web310/html/misioni-lu.ch/wps/wp-content/plugins/flowplayer5/frontend/class-flowplayer5-styles-scripts.php on line 41

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/www/web310/html/misioni-lu.ch/wps/wp-content/plugins/flowplayer5/frontend/class-flowplayer5-styles-scripts.php on line 41
menu close menu
Loading Events

Events for September 2018

Events Search and Views Navigation

Find Events

Event Views Navigation

Events Search

Calendar of Events

Calendar of Events
Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag Samstag Sonntag
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

E premtja e parë e muajit, adhurimi dhe mundësia për rrëfim në St. Michael 18.30, pastaj mesha e shenjtë.

8

Mesha në Luzern St. Michael në ora 12.00. Pas mesha dreka e përbashkët.

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Kryeengjëjt Mihilli, Gabrieli, Rafaeli, mesha në Luzern në ora 19.00.

30
+ Export Events